Registration Agreement

بسم الله الرحمن الرحیم
با احترام نسبت به شما کاربر محترم ذکر موارد الزامی می باشد.
شما توافق می کنید، از طریق استفاده شما از این انجمن، که شما هر گونه مواد که کذب، توهین آمیز، نادرست، سوء استفاده، مبتذل، نفرت انگیز، اذیت و آزار، زشت و ناپسند ارسال کنید، بی حرمتی، جنسی گرا، تهدید، تهاجم به حریم خصوصی، مواد بزرگسالان یک شخص یا در غیر این صورت در نقض هر قانون جمهوری اسلامی ایران. همچنین قبول ندارند برای ارسال هر گونه مواد کپی رایت مگر اینکه شما کپی رایت و یا شما رضایت از مالک از مواد کپی رایت نوشته شده است. هرزنامه ها، جاری شدن سیل، تبلیغات، نامه های زنجیره ای، طرح های هرمی، و تقاضاهای نیز در این انجمن ممنوع می باشد.
شما با نوشتن پیغام ها در انجمن این اجازه را می دهید تا دیگر کاربران (مهمان و غیر مهمان) از اطلاعت سودمند شما استفاده کنند، امیدوارم در رشد علم کوشا باشیم.
از درج تبلیغات بدون هماهنگی مدیریت (ادمین) خوداری کنید.
مدیریت سایت هیچ گونه مسئولیتی در مورد مطالب کاربران ندارد و کاربران با قرار دادن مطالب در سایت این اجازه را می دهند تا کاربران دیگر از دیتاهای ارائه داده شده استفاده کند.

در نهایت مقدم شما کاربر محترم را گرامی می داریم و امیدواریم در این انجمن از مطالب بتوانید استفاده کنید و همینطور ما نیز بتوانیم از مطالب مفید شما استفاده ی لازم را ببریم.